| SweetThings a întrebat:

Cum pot sa fac rost de mai multe coduri nefolosite la concursul tedi,(înafara de a cumpara enspe mii de sticle).stiu ca cer prea mult doar poate imi dati niste sfaturi. funda pentru cele mai bune si pentru cel care imi da niste coduri

3 răspunsuri:
| DJohnny a răspuns:

Stiu eu! Cumpara enspe mii de sticle. Sper ca te-am ajutatwinking

Răspuns utilizator avertizat
| DJohnny a răspuns (pentru SweetThings):

Daca cineva se ofera sa iti dea codurile cumparate de el e bine insa nimeni nu iti ofera o masina(sau nu stiu ce premiu)gratis.