| butterflybaby a întrebat:

Cine imi da o tinuta de Paste funda garantat rolling on the floor.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Http://blaetterkatalog.takko-fashion.com/ro/blaetterprospekte/p_020/
uita`te la primele 3 pagini.sunt haine casual, dar mie mi se par dragute. daca vrei ceva mai elegant, mai office, uita`te aici: http://www.takko-fashion.com/ro/women/womenswear_4.php
sper doar sa-ti placa

| măcheamăăăî a răspuns:

Iti iei o camasa in culori calde,blugi negri sau crem, pantofi cu toc micut, iti prinzi parul spic, si -ti iei o geanta tip traista. Funda?big grin