| justdanceklihkuugiuhb a întrebat:

Imi putesti da niste idei despre o tinuta de paste...la biserica:-s.plss

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti purta niste blugi daca gasesti cu oua pe ei daca nu gasesti poti purta oniste blugi rosi si o bluza verde cu un sfant pe ea dar te-as sfatui sa iti ei o bluza cu hristos si niste pantofiverzi si sa desenezi si tui pe ei oua daca vrei sa vb pe mess uite idul meu teona_02k

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
ia-ti o fusta si o bluza big grin xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ca lumea. sa-i dai pe spate pe toti, si preotul sa uite si cantarea cand te-o vedea.