| Tzygy a întrebat:

Cine imi da si mie un site, de unde pot cumpara si din romania si sa'i aduca in romania, cu papuci. Ma refer la Supra TK Society (pe hell red).

2 răspunsuri:
| velicue a răspuns:

Salut!
Sunt si site-uri romanesti care vand Supra originale.Iti recomand http://www.teesch.ro/catalog/brand/supra-167792~pg2
Au si supra low top cat si high top, au si tenisi au si ghete.Si modelele sunt originale, in conditiile in care multe site-uri din Romania vand fake-uri.Iti mai recomand brud.ro, mycloset, b-mall si olliegangshop.
Fereste-te de urbanshoes.ro si hainesiadidasi.ro
Daca vrei sa iti comanzi din afara iti recomand pickyourshoes.com.