| BlackBubbleGum a întrebat:

Cine imi poate da niste site-uri de cumparat tricouri cu formatii rock?
Funda big grin

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi la ori ce magazin de personalizare si-ti alegi ce formatie doresti.

| LuMix a răspuns:

Nu cred ca este asa ceva dar te poți duce la un magazin care face tricouri și face cu ce formație doresti

| IamAunicorn a răspuns:

Designrock.ro

| Hhusjsjks a răspuns:

Buna scuzati categoria dar ma ajuta si pe mine cineva cu o problema la chimie de clasa a9a? O solutie cu volumul de 200 ml contine 0, 8 g NaOH. Care este ph solutiei?