| Ana6686 a întrebat:

Cine imi poate spune anumite detalii ca reprezentant avon?

4 răspunsuri:
| anonimaalee29 a răspuns:

Daca ai prietene si cunostinte ce iti vor face comenzi e totul ok. Dar daca nu ai nu iti recomand...

| andreyksd a răspuns:

Pai am avut o prietena care a fost reprezentanta la avon dar s-a lasat pentru ca nu facea profit, in fiecare luna ai un targhet, iar tu castigi cateva produse de c...t, pe scurt e nasol si degeaba

| Ana6686 explică (pentru andreyksd):

Am facut comanda de 400 de lei. Am citit ca la prima comanda nu poti sa faci mai mult de 300 de lei e adevarat? Fata care ma inscris nu mi-a spus nimic despre asta. Si am cadou de bun venit?

| andreyksd a răspuns (pentru Ana6686):

Poti sa comanzi si de 700 nu e o problema, ideea e ca trebuie sa dai banii inainte nu dupa ce le vinzi e cam nasol, iar cadoul de bun venit e o reducere foooarte mica sau un produs foarte ieftin, sfatul meu e sa nu stai ca reprezentat, e greu pentru ca nu se vand, multe se lasa de avon, eventual incearca si tu sa vezi cum e pentru ca unele persoane chiar au vanzare iar altele nu asa ca poate ai noroc, succes