| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de pe ce site pot comanda costume de dans arabesc? In Ploiesti exista magazine pentru asa ceva?
Va rog mult help!
Funda!

3 răspunsuri:
| Dianne3 a răspuns:

Am eu o salba de banuti stralucitori cumparata in vacanta in Turcia, numai ca nu stiu sa dansez din buric si nu am folosit-o. Daca vrei sa-ti trimit o poza: magentocosmetice@gmail.com

| inna_3452 a răspuns (pentru Dianne3):

Nu am nevoie de salba... vreau costume intregi, participam la un concurs

| Dianne3 a răspuns (pentru inna_3452):

Am inteles happy Mult succes la concurs. Cred ca poti incerca pe site-uri de costume sa inchiriezi...