| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa imi caut un costum bun de haloween?

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Cred ca costumul de vrajitoare sau de mumie este cel mai potrivit pentru un astfel de eveniment.

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Depinde cum arati(inaltime, greutate)ce temperament ai. poti fi zina maseluta, alba ca zapada, grethell, o gitana, un iepuras, o craciunita, o vulpe, domnisoara zorro! etc.mai multe informatii ar fi utile pentru un sfat util!

| andraaa12 a răspuns:

Nu numai ca stiu cu ce sa te imbraci dar stiu si cum sa faci... i-a o pereche de jeans. apoi ii tai pe unde apuci... o bluza mai veche de-a lui tata sau mama, tai-o si pe aia si pune-o pe tine, apoi un batic de-a bunicii si s-a rezolvat problema.