| CrissxCriss a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna o crema pentru punctele negre de pe fata?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

O crema anume nu cred ca exista insa la plafare gasesti produse care te pot ajuta: geluri de curatare, lotiuni dupa curatare si creme, toate cu zinc, care le poti folosi. Punctele negre trebuie scoase fiindca pielea va arata nasol, daca nu sunt scoase. Poti merge la cosmetica o data la 2 sapt. si cei de acolo ti le scot, apoi cu lotiunile si cremele pe baza de zinc locurile se vindeca si nu raman pete sau cicatrici. Mult noroc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt creme pentru asta. Ca sa scapi trebuie sa-ti faci exfoliere sau gomaj periodic.