| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cum pot sa imi inlatur punctele negre?

Răspuns Câştigător
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Heiii. Deci eu foloses o creme,, Clear Skin'' de la Avon pentru puncte negre.Si este foarte buna. Am incercat.o pe cea cu argila, dar si pe cea cu acid salcilc si cu gel, dar gelul nu da mari rezultate.Eu iti recomand totusi crema deoarece este foarte buna. Si eu aveam probleme ft. mari cu punctele negre, pe nas si in jurul nasului si acum, daca mai am 2-3 puncte. Funda?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Eu folosesc garnier pure 3 in 1 dar cred ca pentru puncte negre e mai bun garnier pure active. Poti sa folosesti si zyneryt dar nu sunt sigura daca e si pentru puncte negre. Si foarte buni sunt si plasturii pentru puncte negre, ii gasesti la farmacie si sunt chiar ieftini(10-15 lei).

| MaPlictisesti a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa te adresezi unui dermatolog.

| mihaela520 a răspuns:

Am avut si eu cateva si s-au vindecat cu un roll-on de la Garnier.