| Drinni a întrebat:

Cine se uita la Burlacul?happy... aveti idee de unde si-a luat Bianca[Dragusanu]rochea aia roz in care a aparul in ultimul episod. Aveti idee de pe ce site? dau funditahappy

6 răspunsuri:
| Drinni explică:

Scuuze. m-am grabit...laughing ci scrisul...in loc de ''roche''era ''rochie''happy

| Drinni explică:

Cu*

| piciuk a răspuns:

"rochea" aia roz sa fii sigura ca nu e de pe niciun site! chiar crezi ca se imbraca cu haine de pe site?

| Alasia a răspuns:

M-am uitat, am vazut rochita dar nu am idee de unde e. posibil sa fie una din creatiile lui Bote

| cristiannn_8836 a răspuns:

Nu ma uit la "telenovele", dar te asigur ca Bianca Dragusanu are "rochia aia roz" facut la comanda, adica nu cred ca o poti cumpara de pe site:), dar ai putea incerca aici http://www.maxoutlet.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://biancadragusanublog.blogspot.com/