| CrissD a întrebat:

Cine si-a cumparat geanta de la avon. este buna la material (adica e buna pentru scoala? :D) dau funda!
http://www.avon-shop.ro/......54_155.jpg

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Pentru scoala? No way.Am eu geanta de asta si e mica.nu e incapatoare, adica mie nu mi se pare pentru cate carti am. la scoala iti iei ghiozdan laughing

7 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Mie imi pare mai mult o geanta de plaja. raised eyebrows

| lavynya1 a răspuns:

Mi se pare mai mult ca este o geanta de plaja si nu mi se pare incapatoare.Incearca la Meli Melo au reduceri la genti tot la acelasi pret si is 20 de modele din care iti poti alege. Mi-am cumparat eu ieri.

| Isabellblablabla a răspuns:

E suuper draguta geanta love struck Si este Ok si pentru scoala, mai ales ca eu nu imi iau decat 1-2 caiete si incap (chiar si mai multe):p. Acum depinde si de tine si de gusturile tale :]

| CrissD explică:

Ce rucsac? thinking (link)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte mare

| madutza_6685 a răspuns:

Dar rucsacul avon cum vi se pare pentru scoala?