| Butsilee a întrebat:

Vreau sa`mi cumpar geanta verena si/sau hazel http://www.avon-shop.ro/......98_099.jpg
Se potriveste cu ce culori se poarta sezonul acesta?

11 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Amandoua sunt foarte frumoase si mie imi plac foarte mult love struck love struck love struck
Aceste gentute merg la foarte multe combinatii de stiluri de haine si culori - cea gri de exempu merge si cu haine mai sport - blugi si un tricou sau chiar si mai casual sau elegante.
Geanta albastra merge purtata si intr-una club, sau la o plimbare cu o tinuta mai casual.

| deea_1980 a răspuns:

Hazel:X

| scumpik a răspuns:

Mai mult ca sigur hazel
PS:mi-o iau si eu luna aceasta e superba am vazut la o fata

| Doar eu_8334 a răspuns:

Hazel e superba...

Da ambele se potrivesc cu culorile care se poarta sezonul acesta. Daca te tine buzunarul poti sa le cumperi pe ambele.

| anonimee a răspuns:

Da si sunt si foarte frumoase:Xhee hee

alege-o pe care ti se potriveste mai bine cu tinutele talebig grin

| andreeaw a răspuns:

Clar DA, uita-te ce tonuri se poarta vara asta!
www.avonstore.ro, comanda livrata in max 72 ore, gratis, daca esti din bucuresti + multe alte premii :)

| cosmic_ray a răspuns:

Hazel. dar e micuta. dar si aia albastra e tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hazel mai bine:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hazel o am eu si imi place ft mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine hazel. apropo, acum suntem in decembrie- maine e intai, dar din catalogul asta 17 avon este hazel cu 35 de lei. :X :X :X de abia astept sa mi-o iau... ohh i love it!

| dewix a răspuns:

Se potrivesc amadoua la fel de bine cu ce se poarta happy