| bennet a întrebat:

Cine stie care este pretul pentru o frizura la stilist?

4 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Depinde de stilist/ salon. Doar pentru tuns variaza de la 13 la 60 de lei. Mai depinde si de orasul din care esti.

| alexa a răspuns:

Depinde foarte mult de cat de bun este stilistul...si cum a zis si MissD orasul de unde esti...la me spre ex la stilist e 20 lei siu creste depinde de ce vrei sa. ti faci...asa ca cel mai bine te interesezi in orasul tau si afli cum sunt preturile pe acolo
bafta

| NimeniAlta a răspuns:

Pai daca e simpla frizura te costa vreo 16 lei. daca e cu vopsea si foarte elaborata te costa vreo 50 de lei sau chiar mai multbig grin

| bennet explică:

Mc mult girls.
Eu sint din Bucuresti, cred ca o sa gasesc un salon bun.