| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum ma fac reprezentant avon? plzzz neaparat! funda!

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

De unde esti? din ce judet? dc vrei te pot inscrie eu...

| AndaWest a răspuns:

Cand iei de la cineva o revista te uiti pe spate ca are un numar de telefon la care poti suna pentru informatii
sau mai bine intra aici
http://www.avon-shop.ro/

| buhaha a răspuns:

Buna ancuta intra pe adresa mea de e-mail sa vb de avon si sa te inscriu. buha_andreea86@yahoo.com. te astept

| OnlineZ a răspuns:

N u face prostia asta, am facut-o si eu si e pierdere de timp.e ft posibil sa iti iei teapalaughing

| FyTzZaAa a răspuns:

Buna.eu sunt sefa de grup la avon dar in madridwinking.eu la fete le pun sa vanda de o anumita suma.nu stiu cum e in tara.da`trebuie sa iti faca un contract.intra p avon.rowinking