| NuAmHabar a întrebat:

Stie cineva de la cati ani exact, poti deveni reprezentant AVON?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vârsta minimă 18 ani. Ce vedeți voi sunt părinții înscriși și fac reclamă copii.
Pa, pa.

| emaema a răspuns:

De ce nu intrebi pe site-ul lor?

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai astea de la mine din cls au 12-13 ani si sunt reprezentante

| qLoveSmileღ a răspuns:

La 20-40 ani, fundita?

| Ramona_5995 a răspuns:

Pe numele tau, de la 14 ani, si atunci cu A. P; iar pe numele unui parinte poti fi si de la 10 ani big grin.
Bafta. happy

| gyovany95 a răspuns:

De dupa 14 cu acordu parintilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"exact"?! doamne, cum am ajuns sa ne "exprimam".
18 ani, cu siguranta, pentru ca atunci legislatia romana a hotarat ca o persoana poate sa-si asume o responsabilitate. ( oare?!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? daca vrei sa te inscrii la PARFUM FM unde castigi 15 ron numai la un parfum, contactea za ma pe email cleopiti2004/2yahoo.com cu subiect "job"

| ancaid a răspuns:

18 ani este varsta minima; dar te poti inscrie pe numele mamei; dar lucrezi tu pentru. avon pe numele dansei.

| Rue a răspuns:

Din cate stiu eu, de la 14 ani, adica de cand ai buletin happy.

| ×3 Kate ×3 a răspuns:

Poti fi reprezentant avon si la varsta de 12 ani daca ai acordul parintilor (dar trebuie sa te inscrii pe numele mamei) :*:*

Răspuns utilizator avertizat
| miha_1779 a răspuns: