| Ho1 a întrebat:

Cine stie cum se confectioneaza un astfel de corset : http://i.imgur.com/1gfFRkm.png
Toate video-urile de pe youtube arata doar cum sa faci corsete care se imbraca pe abdomen.

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Acesta este un "top" nu un corset. te sfatuiesc sa -ti faci rost de tipare de "top" din reviste gen burda, boutique, sau din reviste mai vechi, sau desfacand o piesa top, scoti tiparul dupa care o cosi la loc dar dureaza daca doresti scrie-mi pe privat si incerc te rezolv.