| v27 a întrebat:

Cine stie, daca pot gasi cizme de cauciuc in Iulius Mall Suceava?

4 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Da gasesti cauta prin agazin ca gasesti

| brandiburu a răspuns:

Vrei sa te duci la pescuit de-ti trebuie de cauciuc? sau ti-e frica sa nu te prinda inundatia pe nepregatite? poti sa gasesti si-n bazar cizme de cauciuc si la preturi mai bune.

| andreiasavescu a răspuns:

Nu cred ca gasesti, dar eu am gasit online cizme de cauciuc foarte confortabile. Uite aici http://hainetari.com/2011/cizme-de-cauciuc-ieftine-pentru-femei-burberry/

| v27 explică:

Varianta cu pescuitul nu e valabila sunt bune pentru vremurile ploaioase.
Cine stie cam cat ajunge o pereche in bazar si daca sunt de calitate sau in mall in ce magazin.ms