| MihaLoveYou a întrebat:

Cine stie niste metode rapide de ingrasare. Am 1.70 si 43 kg. Am facut analize si toate au iesit bune. Nu vreau sa mai astept. Vreau sa incep sa ma dezvolt. Vatog ajutati-ma. Help me!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Si eu am fost foarte slaba. iar acum m-am ingrasat. am luat vitaax care sunt ft bune la saatate si acestea imi faceu pofta de mancare mancam foarte mult. sper ca o sa te ajute si pe tine.

| Marii a răspuns:

Du-te cel mai bine la un nutritionist, el va sti cel mai bine ce sa-ti spuna sa mananci ca sa iei in greutate si sa nu-ti imbolnavesti stomacul, pentru ca tu vrand sa te mai ingrasi putin vei manca tot ce-ti pica si nu-i bine no talking. happy

| inna a răspuns:

Profita ca esti slaba si mergi al o agentie de fotomodele.Asa este felul tau si eu am 46 de kg si 1. 68.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.sepoarta.ro/Articole/regim-de-ingrasare.html
si app nu face prostia sa te ingrasi din mec si fast food.nu cred ca vrei sa pui grasime pe tine. cel mai bine e sa faci niste ex de intarire a muschilor.si nu dispera.cand te ast mai putin atunci te vei ingrasa...

bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Apucă-te de sport!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mananci bine si sanatos

| andrutzalovepoli a răspuns:

Bah Adina nu fi uh trista ca fraieri astia din clasa iti zic ca esti slaba! Stai linistita ca te ingrasi tu, nu`ti fa probleme uh din cauza asta tongue

aaa.am uitat sa zic cine sunt.mamata.Andra laughing:* pup