| seboy a întrebat:

Cine vi se pare ca e cel mai frumos baiat/fata din lume?happy

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

De ce să ne desconsiderăm, noi (TPU) suntem cei mai frumoși oameni din lume, dacă ai ceva în potrivă dăi stupid și nefolositor cât vrei, eu va iubesc pe toți, voi sunteți frumoșii mei/prietenii mei.

15 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Chiar nu stiu...sunt atatia din care sa aleg! Oricum, eu il admir pe Orlando Bloom, chiar daca nu e chiar asa de tanar :P http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:0&biw=1024&bih=574

| loricel a răspuns:

Nu am cunoscut toate persoanele din lume pentru a putea sa-ti raspund la intrebare.

| Saya_1767 a răspuns:

Fiecare e frumos in felul lui:D
Dar mie chiar imi plac foarte mult cum arata:
barbat-jorge
http://assets.acasatv.ro/......_size1.jpg

Si femeie-Megan fox
http://www.myidol.ro/wp-content/uploads/2009/09/megan-fox-iubiti.jpg

S-ar potrivi;))

| saymoon a răspuns:

Cel mai frumos baiat este David Archuleta, Adam Lambert.
Cea mai frumoasa fata este Christina Aguilera, si da imi place si de de Nina Dobrev, si ea e frumoasa.

| bublegum a răspuns:

Baiat.stiu cine ar fi (ii vedeta) da nu zic ca -mi sar toti pe cap si nu am cheftongue

iar fata : miranda kerr :X arata super bine

| ALice_4674 a răspuns:

Fata-nina dobrev

| Freaky a răspuns:

Kim Nam Gilll X::X (avatarul). si tu imi spui ca sunt nebuna ca'mi place de un corean? sper ca nu, ca m-am saturat laughing si fata. hmmm thinking Selena Gomez :d

| maryse_9270 a răspuns:

Mie mi se pare ca cel mai frumos barbat din lume e Brad Pitt
si Tom Cruise.

| Yumitsu a răspuns:

Desigur ca e ala pe care il iubesc!

| Slayzor a răspuns:

Nu stiu ink... XD cre ca o sa vad la liceu care e cea mai frumoasa fata cand o sa am varsta pentru asta XD

| LoveAndHate a răspuns:

Persoana pe care o iubesc, o consider cea mai frumos!big grin [El]big grin

| ChristineW a răspuns:

Fata - Miranda Kerr
Baiat - Alex Evans

| Cristi_3697 a răspuns:

Incredibil cat de prost poti sa fii! du-te ma la culcare copil prost!

| Gaby_3356 a răspuns:

Http://www.celebrity-pictures.ca/viewpicture/?id=976

Aishwarya rai

Asta e parerea mea

A ta care e?