| EkaBuBu a întrebat:

Cine vrea funda+vot raspunde la intrebarea asta
Unde pot gasi lantisoare cu o jumatate de inima pentru prietena mea si o jumatate de inima pentru mine? vreau un site sau un magazin in hunedoara sau in oradea la un pret ieftin!
Funda +vot!

6 răspunsuri:
| EkaBuBu explică (pentru Elianna):

Daca poti sa ma ajuti.sunt foarte frumoase dar am specificat sa fie mai ieftine nu neaparat din argint sau aur si ceva simplu si draguthappy

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
O sa gasesti prin toate magazinele de cadouri, sau in pietele din oras in care sunt si haine si de toate!
Sau cum acum e si martisorul, acolo la tarabele cu martisoare din oras o sa gasesti cu siguranta!

| Vichtory a răspuns:

Nu cred ca este nevoie sa faci comanda de pe net.
Gasesti in orice magazine de bijuterii, piete sau chioscuri si toate sunt ieftine, vreo 5 lei.
Bafta.

| grgdlk a răspuns:

La Prima taraba cu martisoare vazuta in piata o sa gasesti, daca nu la a doua sigur gasesti, pentru un lucru asa mic vrei sa faci comanda pe net? nici nu cred ca se poate asa ceva!

| JungleFish a răspuns:

Daca vrei sa tina zic sa iti lantisoare facute din argint. Incearca la bijuterii. Si eu am avut.Am dat 8 lei pe inima. Lantisorul il poti lua separat.