| Csiki_Gergo_1997 a întrebat:

Cineva a mai cumpărat vreodată de la siteul Rose Wholesale? Vrau să cumpăr acest produs http://m.rosewholesale.com/......37176.html

1 răspuns:
| Lola203 a răspuns:

Nu am cumparat de pe site-uri din afara, dar din cate stiu eu comenzile ajung in cel putin 2-3 saptamani. Poate altcineva a comandat si stie sigur. Daca nu, poti gasi un compleu asemanator pe kurtmann.ro poate chiar mai ieftin. De fusta nu sunt sigura, dar tricou am vazut sigur zilele trecute ceva in genul acela. Spor la cumparaturi!