| middle654 a întrebat:

Cineva care a folosit produsele de la vichy, stiti daca sunt bune de ceva? eu am cumparat o solutie pentru curatarea tenului si nu stiu ca va avea vrrun rezultat bun.

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu folosesc vichy normaderm gel de curatare, lotiune tonica, fond de ten si sunt foarte multumita...astea sunt produse dermatocosmetice deci ajuta foarte mult si sunt concepute special pentru sanatatea tenului.

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu am folosit diverse de la ei. Crema de curatare nu am incercat-o, insa nu am fost foarte multumita de raportul calitate/pret pe care il ofera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu-ti recomand aceste produse, uite ceva care sa te ajute cat de cat,
http://www.sfatulmedicului.ro/......nului_5791
Te pup!

| LivingLouder a răspuns:

Sunt foarte bune produsele si le folosesc

Răspuns utilizator avertizat
| deny2013 a răspuns:

Mie mi s-au parut ok.

| ioanaAn a răspuns:

Am multe produse de la ei si pot spune ca sunt bune. Foloseste-le cu incredere! Bine, asta nu inseamna ca nu exista si altele mai bune.