| coletta a întrebat:

Sunt bune produsele de la Vichy? Am vazut ca sunt scumpe, dar sunt bune de ceva?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Eu am folosit gel de curatare, crema hidratanta si fond de ten din gama Normaderm-Vichy.ma declar multumita.Ca raport calitate-pret, sincer mi se par cam scumpe.Sunt alte produse mai ieftine si mult mai bune.In materie de creme hidratante de fata recomand eucerin si gerovital.

18 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Sunt bune, dar depinde mult daca tipul tau de ten le accepta. Eu una, ma impac bine cu ele, dar am cunostinte care au facut iritatii de la Vichy...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt bune, dar bune si mai ieftine sunt si produsele romanesti gerovital, eucerin...

| Ecaterina a răspuns:

Produsele Vichy sunt bune la general insa pretul le este cam piparat...Produsele de la Mary Kay sunt de asemenea foarte bune sh au preturi rezonabile dupa parerea mea.

| Vyio a răspuns:

Pentru unele persoane sunt bune, pentru altele nu. Eu folosesc Normaderm, insa la mine gama lucreaza ciudat: o luna merge, apoi schimb gama 3 luni si apoi iar merge. Niciodata 2 luni consecutiv. Nu-mi explic de ce se intampla asta, insa eu recomand produsele ca fiind bune.

| gabrielutzu a răspuns:

Nu tot ce este scump este si bun.

| Dl.Inginer a răspuns:

Si eu folosesc vichy--gel de curatare. e bun!

| beba a răspuns:

Eu le folosesc de mai bine de 6 luni si sunt multumita de gama NormadermhappyM-a ajutat sa scap de ''tenul cu probleme''happy

| joy a răspuns:

Sunt bune, si eu folosesc.

| alexam a răspuns:

Am o matusa ce a folosit toate scumpeturile din lume, care de fapt i-au imbatranit f. tare tenul. Cele mai bune produse sunt Nivea si Doina + ca si creme incearca pe cele hidratante pe faza de fructe de la Avon si Oriflame. Sa vezi ce super ten are a mea matusa la 60 de ani, mai ceva ca la 45... Fara gluma!

| mikiscence a răspuns:

Vichy sunt produse bune.,,, dar trebuie sa-ti alegi prod in functie de tipul de ten...nu la nimereala... e foarte important sa-ti cunosti tipul de ten si ceea ce ai nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Personal nu m-au mulțumit pe măsura reclemei făcute.
Nu merită banii.
Scump domne, scump...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea sunt bune si sunt si scumpe in afara de tenul mai fin altceva nimic nu va recomand pentru ca sunt si scumpe si nu merita banistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele de la vichy mi se par cele mai bune pentru tipul meu de ten; daca mi se par scumpe.nu.daca tii la tenul tau, la sanatatea lui si te gandesti si la cum va arata peste 5-10 ani.cu siguranta nu sunt scumpe. dar nu sunt potrivite pentru toate tipurile de piele... daca esti una din persoanele care le tolereaza, cu siguranta vei avea numai de castigat.succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor eu am folosit eucerin si dunt f multumita din toate punctele de vedere dar si novaderm am folosit si dupa 4 saptamini amvazut rezultatulhappyincercati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una am piele sensibila cu tendinte spre uscat, fata respectiv corp.Si,da,pentru.mine sunt bune. DAR tin sa mentionez ca le cump. din Italy sau Greece.In Rom.sunt,, diluate,, rau...nu au aceeasi compozitie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi.am cumpart si eu gelul de curatare si crema de la Vichy...sunt multumita de ele. acum depinde de ten

| soso a răspuns:

Am folosit sampon Dercos de la Vichy si face toti banii. prescris de medic, desigur...

| andromeda00 a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de ele, fondul de ten de la normaderm da un aspect natural si ajuta pielea sa "respire"; eu il folosesc impreuna cu apa termala vichy.sunt produse bune dar nu pentru toate toate tipurile de ten