| Yana_4447 a întrebat:

Cineva mi-a spus ca in Suceava se afla un magazin foarte mare de rochii de mireasa ( ba chiar, a afermat ca este imens ), as vrea sa stiu numele acestui magazin si eventual site-ul web daca au! Eventual ma puteti ajuta si daca imi scrieti voi cateva site-uri ce apartin altor magazine din Suceava. Funda pentru cine imi da raspunsuri complete si vot pentru restul!

1 răspuns:
| SalutBunaLarevedere a răspuns:

Karena poate? Intra pe www.karena.ro sau pe www.ghidulmiresei.ro