| anonim_4396 a întrebat:

Cn imi da si mie un program cu care poti truca poze adica sa schimbi culoarea parului, ochilor etc.big grin plzcrying:* lasaty id cine il arebig grin sau datymi'linkul'de unde l'ati luatbig grin va Roglove struck

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Sper sa ajute :http://www.TPU.ro/......-iti-sta/. Aici sunt mai multe programe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut un program de trucat tenul nu stiti unul daca da scrieti va rog!

| Invisible a răspuns:

Photoshop e specialistul in domeniu, schimba culorile, fundalul, extensia etc. Gasesti pe www.adobe.com mai multe detalii si tot de acolo poti sa downloadezi trialul :) Eu folosesc Photoshop CS3 Extended, dar nu am trial am folosit un crack de pe google si merge super;)

| Invisible a răspuns:

Btw: id meu e xXBlack. YoYoXx daca vrei sa te ajut cu programul happy