| endetrit a întrebat:

Cn stie un magazin modern si ieftin in bucuresti?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Un magazin de ce? De tzoale? De cartofi si pastarnac? De bere si snacks-uri? De carne si preparate? De cuie si suruburi?

Dezvolta! Ca aici nu esti taxat la numar de cuvinte.

| foreverANDaDAY a răspuns:

Nu stiu exact ce intelegi tu prin "ieftin" adica daca intr-adevar vrei sa fii moderna ar fi bine sa te duci in mall...nu sunt chiar asa de scumpe. Gasesti tricouri in jur de 50 de lei (dar si mai ieftinte 30-40 lei) blugii sunt in jur de 100 de lei. Cauta pe la magazine gen: Zara, Pull & Bear, Bershka (recomand) New Yorker, Fox etc.
Dar daca cauti ceva foarte ieftin atunci am vazut foarte multe magazine care vand haine care costa 12-15 lei. Nu stiu ce se vinde acolo, nu prea am intrat, dar din ce am vazut in vitrina parca mai gasesti cate ceva...mai mult tricouri, pentru ca pantalonii sunt f prosti calitativ si nici nu arata bine. Mai bine iti iei o pereche de blugi mai scumpi dar mai buni decat sa dai banii pe blugi de 12 lei. Sau poti sa pui bani si sa iti iei mai putine haine, dar mult mai bune.
Si mai e un magazin, am vazut pe langa Militari. Mini Prix se numeste. Am intrat de cateva ori si am vazut ca au si haien gen outlet, adica de la branduri foarte cunoscute dar din colectii mai vechi. Si sunt iefnite. Cred ca acela e magazinul potrivit pentru tine.
P.S.: Imi cer scuze pentru greselile de ortografie.

| Burzea a răspuns:

Europa se numeste

| georgi97 a răspuns:

Buna du-te pe la magazinele de 12-15 lei au lucruri destul de misto

| Enigmă a răspuns:

Sa fim seriosi.
Gasesti magazine moderne si ieftine in bucuresti la fiecare 2 metri.
Numai bine!

| outletadidas a răspuns:

Pentru incaltaminte poti vizita www.outletadidas.ro produse originale la pret de outlet :)