| ionlis a întrebat:

Conchita Wurst ce este fata sau baiat

7 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Neutru

| Jipa95 a răspuns:

Nu se cunoaste nici pana in momentul fata, unii spun ca este fata, altii spun ca este baiat, iar altii spun ca va aduce apocalipsa. We never know laughing

| Mihai1810 a răspuns:

Este baiat il cheama Tom

| Dayuuum a răspuns:

Este baiat, nu exista femei cu barba

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Este baiat clar. A spus intr-un interviu, dar este considerata fata de aia toata lumea ii spunea " ea" nu "el" cel putin in alte tari unde era cunoscut si inainte. A luat pastile de aia are corpul de fata si si-a schimbat sexul si de aceea are acea voce de la pastile, avea si inainte dar nu ca acum.

| dragalexe a răspuns:

Este fata, doar si-a lasat barba ca sa dea impresie de barbat