| SmileyMary a întrebat:

Heey TPU Cine stie toate informatiile despre Conchita Wurst ( adica data nasterii, sex-ul etc ) !

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Conchita_Wurst
Ai pus intrebarea asta pentru ca nu stii daca e femeie sau barbat, nu? :))

| Leerix a răspuns:

Thomas „Tom" Neuwirth (nascut pe 6 noiembrie 1988 in Gmunden, Austria) cunoscut mai mult după numele de scenă Conchita Wurst este un cântăreț travestit austriac.
Conchita Wurst, pe numele sau adevarat Thomas Neuwirth, este un barbat de 25 de ani, un cantaret austriac travestit.

http://www.ziare.com/......to-1299439