Concurs: Castiga trei papioane Mon Cher!

Pentru ca e vara si ocaziile de-a petrece nu lipsesc, va invitam la un concurs alaturi de cei de la Papioane Mon Cher

Daca vreti sa castigati trei papioane dintre modelele disponbile aici, tot ce trebuie sa faceti este sa ne raspundeti la urmatoarea intrebare: Daca intr-o dimineata te-ai trezi si-ai fi brusc membru al unei familii regale, care-i primul loc in care ai purta un papion?

Va asteptam raspunsurile pana pe 24 iulie si-apoi decidem castigatorii, in baza celor mai interesante postari :)

Mult succes!

114 răspunsuri:
| ErikaEri a răspuns:

Primul loc in care l-as pune, ar fi mana, prins de mana ca un accesoriu. Iar timpul in care l-as purta prima oara dupa ce l-as detine ar fi la o iesire in aer liber cu familia( o partida de golf, doar ne place)

| Joker1305 a răspuns:

La o Nunta Regala big grin

| MihàiEminèscù a răspuns:

în piscină, trebuie să arati bine şi când înoti, este necesar ca un adevarat poet sa arate bine şi să aibă pătrăţele.

| ady_3580 a răspuns:

La nunta

| bybyu a răspuns:

Pai primul loc unde l-as purta ar fi la micul dejun

| qIrinna a răspuns:

L-aș purta la un eveniment important, unde sunt invitate o grămadă de persoane importante

| sweetgirl68 a răspuns:

L-as purta la prima intalnirea cu familia regala(ca sa dau bine)

| Licuricitrist a răspuns:

Probabil la o lecţie de echitaţie.Ador stilul acesta, iar cu un papion totul ar arăta mai drăguţ şi ar accentua partea elegantă.

| EuGabriela a răspuns:

Cel mai probabil primul loc in care as purta un papion ar fi unul din momentele acelea cand un membru al familie regale vrea sa scape de atentia presei si a paparatilor si se deghizeaza pentru a putea pleca din palat fara a fi bagat in seama eu probabil ma-si deghiza intr-un majordomn care de cele mai multe ori nu e prea bagat in seama happy

| Kenzorel112 a răspuns:

La toaletalaughing. Sa ma aranjez cu el puslaughing

| Cata980 a răspuns:

Pe tronul regal :p!

| Cxena a răspuns:

La un bal mascat

| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Daca intr-o dimineata as fi membru al unei familii regale as lua totii saracii si i-as invita la masa apoi le-as da haine, bani cu sacii si cate o casa la fiecare.Ca sa nu mai fie saracie.Mult succes la tuturor!

| blond a răspuns:

L-as purta peste tot inclusiv la baie as face baie cu el, in timp ce mananc sa il patez ca cei din jur sa imi aduca altu :X l-as purta zi si noapte :X

| ella2816 a răspuns:

La petrcerea regala..sau cand as iesi cu prietenihappy

| MrCozzmin a răspuns:

La masa.

| Anonim225 a răspuns:

Pe covorul rosu

| nonimas a răspuns:

L`as purta la un eveniment regal

| LuLu246 a răspuns:

Pe balconul celei inalte cladiri

| RarD a răspuns:

L-as purta la botezul bebelusului printului William.

| Zebub a răspuns:

L-as purta la intalnire cu iubita. smug

| BCDaniel a răspuns:

Prima data, l-as purta in dormitorul meu regal in fata oglinzii in timp ce valetul meu regal, care l-a adus pe o pernuta de catifea rosie, mi-l aranjeaza pentru micul dejun luat impreuna cu intreaga mea familie regala. (cred ca am folosit prea mult cuvantul "regal" si derivatele sale laughing oh go on )

| Kidd4Kiddutza a răspuns:

L-aş purta toată ziua pentru că este important să arăt prezentabil mai ales dacă sunt membrul unei familii regale. Trebuie să las o bună impresie.

| username5065 a răspuns:

La masa.

| pinklov3 a răspuns:

La party love struck

| ionutzgadja18 a răspuns:

De indata ce m-as trezi, m-as imbraca distins si tinutei mele i-as acorda acest accesoriu pentru eleganta, totusi ca reprezentat al familiei regale trebuie sa dai dovada de eleganta si ingrijire.

| ioanaandreea18 a răspuns:

Eu l-as purta purta in limuzina care ma ducea la mall pentru a-mi lua haine cat mai potrivite pentru familia regala.

| deyamiki a răspuns:

L-as purta non-stop, inclusiv in baie si in somn!happy

| alexutz4love a răspuns:

Primul loc in care as purta un papion ar fi locul unde se tine micul dejun. happy

| Melcea_Andreea_1992 a răspuns:

ACASA,la o petrecere