Concurs: Castiga trei papioane Mon Cher!

Pentru ca e vara si ocaziile de-a petrece nu lipsesc, va invitam la un concurs alaturi de cei de la Papioane Mon Cher

Daca vreti sa castigati trei papioane dintre modelele disponbile aici, tot ce trebuie sa faceti este sa ne raspundeti la urmatoarea intrebare: Daca intr-o dimineata te-ai trezi si-ai fi brusc membru al unei familii regale, care-i primul loc in care ai purta un papion?

Va asteptam raspunsurile pana pe 24 iulie si-apoi decidem castigatorii, in baza celor mai interesante postari :)

Mult succes!

114 răspunsuri:
| BogdanNKAMihai a răspuns:

La magazin sa mi mai cumpar un papionhappy

| Anonim225 a răspuns:

Pe covorul rosu

| deyamiki a răspuns:

L-as purta non-stop, inclusiv in baie si in somn!happy

| Kenzorel112 a răspuns:

La toaletalaughing. Sa ma aranjez cu el puslaughing

| iflirius a răspuns:

L-aș purta la un eveniment important, unde sunt invitate o grămadă de persoane importante, sau la un concurs organizat de familia regală din care fac parte dintr-o dată. big grin

| ȚiulicăGabriela a răspuns:

La urmatorul bal regal big grin

| Robertamirela23 a răspuns:

L-as purta la un eveniment, adica ceva bal mascat.

| Biicsen a răspuns:

Pai,primul loc in care as purta papionul ar fi la ora ceaiului, unde mama mea, regina, si-ar invita prietenele la palavre si ceai cu biscuiti.

| RarD a răspuns:

L-as purta la botezul bebelusului printului William.

| niculaeionut a răspuns:

In fata oglinzii sa ma aranjez.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna!
L-as purta la micul in fata reginei, pentru a-i dovedi respect!

| alexutz4love a răspuns:

Primul loc in care as purta un papion ar fi locul unde se tine micul dejun. happy

| N0xEterniS a răspuns:

L-as purta la micul dejun cu familia! big grin

| Daianastz a răspuns:

La ai mai fitoasa petrecere, ca sa fiu eu ai mai fashion.

| Silvi221 a răspuns:

La masa

| Corneliia a răspuns:

L-as purta la cea mai eleganta tinuta pentru a ma integra repede in familie. o prima impresie buna, conteaza. big grin

NOname
| NOname a răspuns:

L-aș purta pe un prinț chipeș, care are unde să și-l prindă.hee hee

| ady_3580 a răspuns:

La nunta

| Iclozan_Catalin_1973 a răspuns:

Clar: la micul dejun! Altfel... ma exmatriculeaza regele in secunda 2 tongue Cred ca... pe dinti ma pot spala si fara papion, nu? happy

| Tudor90 a răspuns:

In calitate de membru al familiei regale si accesorizat cu un papion pe masura, mi-as servi laptele si briosele pe terasa din curtea conacului.

| nonimas a răspuns:

L`as purta la un eveniment regal

| BiancaBaby a răspuns:

L-as purta la prima intalnire cu noua familie.

| sweetgirl68 a răspuns:

L-as purta la prima intalnirea cu familia regala(ca sa dau bine)

| LittleLady a răspuns:

Pai cred ca l-as purta in cadrul unei calatorii desfasurata intr-o alta tara,ca sa fac o prima impresie buna.
Sau,cand m-as trezi,mi-as pune papionul si m-as imbraca foarte elegant,as merge in bucatarie, inainte ca mama si tata(cei regali)sa se trezeasca, as bune bucatarul sa prepare ceva sofisticat si le-as servi eu micul dejun, poftindu-i pe terasa, pentru o atmosfera cat mai somptuoasa si totodata in cadrul naturiiwinking

| AlexStefan1 a răspuns:

E cel mai tare papion.La-s purta la scoala non-stop.Dar la-s scoate la masa ca sa nu il murdaresc pentru ca un asa papion nu merita sa fie murdarit.L-as pastra curat pentru c aa doua zi sa pot merge cu el la scoala curat.De unde pot sa il achizitionez? L-as cumpara cu bucurie si cu mandrie.Nu l-as mai da jos nici cand!

| AlexStefan1 a răspuns:

Daca as avea norocul sa fiu membru al unei familii regale, cred ca l-as purta PESTE TOT!

| Pufi1999 a răspuns:

Oriunde! Chiar daca sunt fata, as fi printesa! As face ce vreau! As merge la piscina cu papionul in par happy

| positivity a răspuns:

Sunt o mare fană a papioanelor, pur și simplu le iubesc.
Iar dacă aș fi membru al unei familii regale, probabil, m-aș îmbrăca elegant înaintând spre o adevărată zi regală. Ei bine, acest lucru însemnând că îmi iau calul alb și călătoresc cu acesta către un restaurant de fițe pentru a lua micul-dejun.
Iar mai târziu mi-aș lua prințul și am pleca împreună spre mare, până la înserat (desigur, având permanent papionul care ar face ravagii).

| BCDaniel a răspuns:

Prima data, l-as purta in dormitorul meu regal in fata oglinzii in timp ce valetul meu regal, care l-a adus pe o pernuta de catifea rosie, mi-l aranjeaza pentru micul dejun luat impreuna cu intreaga mea familie regala. (cred ca am folosit prea mult cuvantul "regal" si derivatele sale laughing oh go on )

NOname
| NOname a răspuns:

...sau l-aș purta la costum și la vedere.
http://i.imgur.com/cc7u88q.jpg