Concurs: Vrei un papion pe gustul tau?

Pentru ca stim cat de importante sunt accesoriile si apreciem puterea lor de-a scoate o tinuta din anonimat, avem un concurs pentru voi, alaturi de prietenii tare priceputi de la Le Papion.

Pentru a castiga prin tragere la sorti un set format dintr-un papion si o batista (la alegere dintre cele din imagine), tot ce trebuie sa faci este sa ne raspunzi aici la intrebarea:

Daca ai comanda un papion, ce culoare si ce material ai alege din colectiile Le Papion

Asa ca fie ca va plac foarte mult funditele si ati vrea sa le asortati tinutelor sau vreti sa faceti un cadou simpatic, va asteptam raspunsurile pana pe 30 iulie.

121 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Culoare: Gri
Material :Matase naturala

| KirigayaKirito a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php
acesta e adorabil din colectia Le papion

| Alina a răspuns:

Daca as comanda un papion din aceasta colectie as alege ca acesta sa fie roz, confectionat din atlas.

| Zendayya a răspuns:

Culoare : alb
Material : damasc

| Zendayya a răspuns:

Culoare : negru-roz
Material : atlas

| Zendayya a răspuns:

Culoare : negru-alb
Material : triplu voal, dantela

| MyWorld a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php
Culori: bleu, maro si gri
Model : Horizontal Lines

| mirunix a răspuns:

Imi plac foarte mult culorile bej, maro si portocaliu, deci probabil as alege una din aceste nuante, iar materialele care par sa arate bine sunt saten si stofa.

| Florennce a răspuns:

Ca si culoare mi-ar placea orice nunanta de albastru, maro si de asemenea albul care poate fi purtat oricand. Materialul unic si cel mai potrivit pentru mine este bumbacul.

| MMadalina a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php

Acesta este absolut superb!

| NoName0011 a răspuns:

Culoare Pink turquoise, materialul nu conteaza!

| BeautifulAngel a răspuns:

Material:bumbac
Culoare:White Gray
http://www.facebook.com/....../photo.php

| condemnedAntagonist a răspuns:

Culoare:negru-argintiu
Material:dantela
laughing

| Matt24 a răspuns:

Culoare: Buline Albe
Material: Saten

| nonameih0000 a răspuns:

Negru cu verde din bumbac happy

| Pufi1999 a răspuns:

As darui setul paion+batista fratelui meu, care (cand a avut banchetul de clasa a 8-a) si-a dorit s aiba batista asortata cu papionul sau cravata (dar n-a reusit). cred ca s-ar bucura sa vada ca m-am gandit la asta chiar daca au trecut de atunci 2 luni si 10 zile.

Culoarea alesa de mine este "carouri rosu", deoarece se potrveste stilului lui, iar materialul "stofa" pentru ca emana eleganta.

Daca ar fi fost sa aleg pentru mine as fi ales "Floral" (pentru ca e foarte frumos si natural), iar materialul "matase" care sa se potriveasca si cu zilele calde de vara, dar si cu iarna.

Din imaginile de mai sus cel mai mult imi place setul cu imprimeu floral, dar daca ar fi sa castig as prefera sa il castig pe cel gri mat

| mihaelabr a răspuns:

Culoare : Pink turqouise
Material : Bumbac
http://www.facebook.com/....../photo.php

| TPU.ro explică (pentru mihaelabr):

Felicitari, Mihaela! Tu esti castigatoarea concursului. Ai pe e-mail mai multe detalii despre intrarea in posesia premiului.

Alexandra - TPU

| BBiiiaa a răspuns:

Cred ca asta e alegerea perfecta! Clasic, simplu si rafinat. http://www.facebook.com/....../photo.php Black and White! material:Triplu voal, dantela / culoare:Alb-Negru.

| Vivian95 a răspuns:

Material: mătase
Culoare : roz -verde

| EuAli a răspuns:

Culoare rosu albastru alb
Material : nu stiu ce material

Oricum vreau din papioanele astea de pe pagina Le Papion de FB cel colorat in albastru, rosu si alb : http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/......6362_o.jpg

| DanDannn a răspuns:

Culoare: Alb-Negru
Material: Atlas

| teodora12_8347 a răspuns:

Culoare: Rosu
Material: Bumbac

| Chαяtreux a răspuns:

Culoare: Dots Verde-Alb
Material: Saten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoare: NEON PINK
Material: BUMBAC
ca in poza:http://www.facebook.com/....../photo.php

| vlad89c a răspuns:

Culoare: Alb-Negru
Material: Atlas