| anonim_4396 a întrebat:

Conteaza ce oua folosesti in masca de par? Difera rezultatele in functie de provenienta oului? (gaina, gasca, prepelita, rata, curca, etc)

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu numai ca cele de bibilica sau prepelita sunt mai mici deci intra mai multe

| catalina_2916 a răspuns:

Nu conteaza ce oua folosesti, conteaza doar sa fie oua laughing j nnu difera rezultatele, deci poti folosi orice tip de ou pentru ca are tot acelasi rezultat...

| Farcas a răspuns:

Nu conteaza de ce e oul, atata timp cat este de o pasare.Sa nu fie de altceva laughing)))))

| Moneyandfame a răspuns:

Ce intrebari Dumnezeule...