| annna a răspuns:

Eu zic ca sunt bunewinking

| bestia a răspuns:

Din pacate, eu nu le suport. Nu pentru ca ar fi incomode, cat cred ca am eu cateva rotite in cutiuta, care se invart in sens invers. Dar in cele 5 minute in care le-am purtat, mi-au parut a fi ok, plus ca sunt din par natural si sunt coafabile. Aspectul este ok, diferenta dintre parul tau si ele fiind insesizabila.
Atata doar, ca trebuie sa le ingrjiesti (sa nu le innozi, sa le piepteni). Clipsurile nu sunt incomode, se prind la baza firului de par, pe dedesubt, deci nu se vad. Dupa primele 10 minute o sa si uiti ca ai extensii. Singurul lucru care iti va reaminti ca le porti vor fi cositele care vor "curge" pe umeri. Spor la infrumusetat!

| BeatriceRamo a răspuns:

Extensiile alea cam ieftinethinking chiar crezi ca is din par natural?
eu una nuwinking

| Tanasescu a răspuns:

Da.Sunt bunewinkingFFF bune

| XxZoozol3xX a răspuns:

Extensiile nu sunt bune, firele se vor incalci repede, si se vor rupe agrafele de prins. Sincera sunt cam scumpe, daca mergi la chinezi(magazin chinezesc) le cumperi cu 10-15 lei.
Mesa e mai buna, pare a tine mai mult.