| anananana a întrebat:

pentru cele care au cumparat astfel de extensii : http://www.extensiiclip.ro/......ad-33.html sau de pe acest site`. si le-au vopsit, cum au aratat dupa? s-au desprins din agrafa? au un aspect urat? Astept raspunsuri, multumesc! :-*

Răspuns Câştigător
| BarbieFashionista a răspuns:

Eu mi-am comandat extensii de pe acest site. www.extensiiparnatural.ro/home-extensii.html
Sunt foarte bune.Dar daca ti-ai luat deja, e ok si de acolo. Extensiile arata foarte bine vopsite.Le poti coafa, intinde, dar ATENTIE! doar daca sunt din par natural.Si ai grija atunci cand le vopsesti/speli sa nu se incalceasca.