| ElizaaaX a întrebat:

Credeti ca daca la 15 ani folosesc putin corector pentru cosuri si cearcane(folosesc de la clinique si ma demachiez seara), pielea mea va avea probleme cu imbatranirea?

Răspuns Câştigător
| sufletdeing3r a răspuns:

Nu cred ca vei avea probleme din cauza asta e bine ca te demachezi, iti curata tenul de impuritatile depuse peste zi.Nu te gandi la o imbatranire de la varsta asta, ai totusi 15 ani.Pana la 3o mai ai inca 15, stai linistita! Si sa nu faci excese de cosmetice, daca apar probleme ale tenului sa consulti un medic dermatolog.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Stai linistita, atat timp cat nu exagerezi pielea ta nu va suferi cu nimic