| r2d2 a întrebat:

Credeti ca merita sa dai 250 lei pentru decolororarea si vopsirea varfurilor?

12 răspunsuri:
| G a răspuns:

Mai degraba ma vopsesc singura acasa decat sa dau atat la salon. acum o fi mai bine pentru par ca lucreaza oameni cu experienta bla bla bla, da' totusi 250 de lei e cam mult.

| Lala20 a răspuns:

NU! Mai ales ca ti se degradeaza parul.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

NU! eu am dat 50lei.decolorat+vopsit,

| Crisstina a răspuns:

Absolut ca nu! mai bine te faci acasa. exagereaza astia cu preturile!

| chocolattee a răspuns:

Dumnezeule, cu siguranta nu!
cum sa dai atatia bani? :-s. si oricum varfurile ti se vor despica dupa un timp de la decolorare si vopsire si ca sa nu iti strici si restul parului va trebuii sa te tunzi, na zi si tu acum, ti se pare ca merita? :-s

| lowfive a răspuns:

X_x nu.

| Mik3 a răspuns:

Depinde de mofturile fiecaruia happy

| Teresa a răspuns:

Depinde cat vrei sa o ti daca crezi ca te vei plictisi in nu stiu 1 luna si dupa aia so schimbi sau mrg daca esti la scoala/liceu si nu te lasa cu el vopsit nu dar daca esti sigura ca o sa-l ti ceva timp aa cum il faci da merita depinde de tine

| Magnific a răspuns:

Cat? pff in nici un caz. maxim 100 dar maximm.ca toate iti distrug parul in timp si nu se merita atata banet. big grin

| Doar1îngeR a răspuns:

Sincer nu...
ar trebui sa fie maxim 100 lei cu tot cu spalat si aranjat.

| AlecsandraG a răspuns:

De meritat sigur nu merita.Insa nu cred ca este o solutie buna sa-ti decolorezi parul.Am facut asta si acum regret nespus, mi-am stricat tot parul mai ales daca ai un fir mai firav si moale.La decolorare nu ar trebui sa apelezi daca ai un par frumos si sanatos pentru ca mai tarziu vei descoperi ca ti-ai ars tot parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita. Te costa mai putin daca faci asta acasa.