| Andreea4509 a întrebat:

Credeti ca ondulatorul dauneaza chiar atat de mult parului?

7 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Suficient cat sa-ti deterioreze parul (sa ti-l arda)daca il folosesti zilnic sau prea des.Incearca sa il folosesti cat mai rar si si in nici un caz sa nu il folosesti pe parul ud.Parul trebuie sa fie uscat cand il ondulezi si ai grija sa nu il ti prea mult ondulatorul in par caci s-ar putea sa il arzi. sper ca ti-am fost de foloswinking

| Crissena a răspuns:

Chiar daca il folosesti corect, o sa se usuce foarte mult. incearca periodic masti preparate de tine, in casa

| miki13 a răspuns:

Nu dauneaza foarte mult daca sti sa il folosesti(daca il ti prea mult in par s-ar putea sa ti-l arda, iar daca il ti prea putin nu o sa ionduleze). Bafta!

| AndreeaSimona14 a răspuns:

Poi depinde, daca il folosesti foarte des s-ar putea sa-l deterioreze putin.Eu folosesc o data pe saptamana si nu mi se deterioreaza.

| AndreeaSimona14 a răspuns:

Depinde cat de des il folosesti.Daca il folosesti o data pe sapt.nu se deterioreaza parul.

| AndreeaSimona14 a răspuns:

Depinde cat de des il folosesti. Daca il folosesti o data pe sapt.nu se deterioreaza parul.