| AnaNuSuntPa a întrebat:

Credeti ca pot gasi pe cineva din Bucuresti care pune unghii false cu gel la 30 de lei? Mai mult nu as da sincer.

Funda

Răspuns Câştigător
| Frida1 a răspuns:

Nu. Preturile pe piata pornesc de la 50 lei, nu ar accepta nimeni sa fie platit cu 40% mai putin decat e media pietei. Daca vrei sa iesi mai ieftin, ai putea sa iti iei un Kit cu cele necesare si ti le-ai putea pune singura. Nu e chiar asa greu si este o activitate placuta si relaxanta; D.

1 răspuns:
| zuzualina a răspuns:

Nu.
-munca atunci cand le pune
-curentul consumat pe lampa UV
-munca depusa pe model...
Tu sa fii in locul ei ce pret ai lua?
.
. Poate doar daca gasesti pe cineva care pune la domiciliu