| anonim_4396 a întrebat:

Cresterea sanilor in mod natural cu marar..stiti ceva despre asta, fetelor? ati incercat?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai lua după toate reclamele!
Este un mit fals.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Este o magarie chestia asta cu cresterea sanilor cu marar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Deşi se zice că e doar mit fals şi asta, sunt mulţi care totuşi recomandă
http://www.kudika.ro/......nilor.html
Te pup!

| facepalmlol a răspuns:

Terminati mai cu toate tampeniile astea cu marar, iarba verde de pe camp, transpiratie de unicron, bale de zebra si 2000 de masaje pe zi care cica maresc sanii!
O tampenie! Daca asa esti tu,mai slaba de fel nu ai cum sa ii ai mari decat prin operatie,ceea ce nu te sfatuiesc sa faci niciodata, doar ai vazut cate s-au imbolnavit de la asta!
Am vazut si eu niste exercitii pe youtube pentru asa ceva, dar habar n-am cat ajuta si nici n-am incercat si nici nu vreau sa le incerc!
Incearca sa te iubesti pe tine insati, sa te accepti!
Omenia si frumusetea nu constau in niste sani mari! Cine te iubeste, te iubeste asa cum esti tu!
Cheers!