| LMAAD a întrebat:

Ati incercat cv pentru cresterea sanilor..auzisem de tincura de marar. functioneaza? stie cineva? va rog fara misto.big grin sau vreo alta metoda stiti?

5 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu functioneaza.mai repede merge sa iei anticonceptionale.depinde si de metabolism, la unele functioneaza.

| CannbalCorpse a răspuns:

Îţi dai seama că sâni cresc la timpul lor şi de la mama natură, nu când ţi s.a pus ţie pata să îi ai mai mari?

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Am auzit ca daca mananci porumb cresc. dar dc ai vrea sa iti maresti sanii ca toate hahalerele alea de la tv?

| dydya118 a răspuns:

Nu cred in asa ceva. Daca mai multe femei din familia ta( mama, bunica, matusa etc) au sanii mari e posibil ca ii vei avea si tu.

| justsara a răspuns:

Nu am auzit si nu cred in solutii miraculoase pentru cresterea sanilor, nu vad de ce toate fetele sunt complexate de marimea sanilor (sunt curioasa cati ani ai?) mai bine micuti si frumosi decat maaaari si sa atarne urat.