| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a întrebat:

Cu breton sau fara? [ argumente ]winking

Vreau cat mai multe pareri love struck

Mersi kiss

18 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Mie imi sta bine si cu breton si farahappy. Cu breton ai un aer mai misterios, parca te ascunzi de cineva si te face sa pari mai matuuura.
Daca nu ai brteon arati mai copilaroasa, dar ti se lumineaza fata, iti pui in evidenta ochii sau buzele.
Unora le sta mai bine cu breton, altora fara.Depinde de trasaturile fetei, de forma feteihappy

| Bacemi a răspuns:

Eu sunt fanul tunsorilor scurte, fara breton. Pur si simplu ma simt mai bine, parca ma arat cu adevarat. Bretonul incomodeaza de multe ori si pare in plus. Am avut breton multa vreme si ma bucur ca am reusit sa scap de el.

| Derye a răspuns:

Cred ca si parerea unui baiat nu strica. Atata timp cat el face cursuri de styling. =]

Depinde ce fel de breton. Dar e breton mai lung, dar intr-o parte e super. Adica daca vrei sa iesi din banal.

| alice_5598 a răspuns:

Cu.parerea mea este ca sunt foarte putine persoane carora le sta bine fara breton. iar atunci cand nu vrei sa se vada ca ai breton sau te saturi de el il prinzi si gata.

| M' a răspuns:

Unora le sta bine cu breton altora nu, am incercat amandoua variante, depinde cum iti sta mai bine.

| Stefania a răspuns:

Pai, depinde si de persoana, nu la toti le sta bine cu breton. Mie de exemplu nu imi place cu breton, imi sta oribil:-&. Mai bine fara breton:-dkiss

| cornel a răspuns:

Mie imi place cu bretonhappy

| Alisa a răspuns:

Fara, deoarece ma simt mai libera. Am avut breton, imi statea bine, dar acum am renuntat la el.
Cred ca depinde si de persoana, nu la toata lumea sta bine cu breton, asa cum nu la toti le sta bine fara breton.
Numai bine!

| Turquoise a răspuns:

Eu imi urasc bretonul dar nu pot renunta la el. face parte din mine laughing

| love44katyp a răspuns:

Cu! nu stiu. celor mai multe persoane le sta bine cu beton [si nu se mai poarta fara]

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Cu breton!

| Locre a răspuns:

Depinde mai.Bretonul nu se face la orice tip de par spre exemplu, deoarece e mult mai frumos la un par drept sau putin ondulat, sau mai depinde si de fizionomia, forma fetei si ar fi indicat sa o intrebi pe cosmeticiana la care te duci la salon daca ti-ar sta bine si daca te-ar avantaja(vorbesc la general). Daca ai fata ceva mai lunga un breton va crea impresia de micsorare si o va si lati un pic.Eu personal nu mi-am facut breton, fiindca stiu ca nu mi-ar sta bine deloc si nu m-ar avantaja in niciun fel, ba dimpotriva imi va strica aspectul, dar si din cauza ca nu vreau sa ma complic cu el sa-l tund mereu cand e prea lung, sau sa se onduleze, eu avand parul ondulat.Insa,bretonul e super si da asa un aer de cool!

| BingBang :D a răspuns:

Prefer fara breton deoarece eu masimt mai libera big grinhee hee

| roxxy96 a răspuns:

Cu breton nici eu nu aveam inainte dara cum mi-am facut

| blonduu a răspuns:

Bretonas happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu breton, pentru ca atrag mai multa atentie asupra ochilor mei.
Fara, pentru ca imi descopar si luminez fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu breton imi place mie mai mult.Desi imi sta bine si cu breton si fara, prima varianta e preferata mea.

| geoolina a răspuns:

Mie im i place mai mult cu bretin desi am avut si nu mai am dar o sa-mi fac