| Bianca_Andreea_1997_N0MK a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac in prima zi de liceu?

Răspuns Câştigător
| iuqdgh a răspuns:

Iti poti lua o pereche de incaltari tenis (converse), blugi pe corp, o camasa, sacou si un papionas dragut.Eu asa m-am imbracat anul trecut in prima zi de scoala :*

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal ar fi cu haine

| LSMM a răspuns:

Pe TPU sunt puse o grămadă de întrebări care abordează subiectul ăsta. Ce zici, te-ar tenta să le cauți puțin?

| Miree a răspuns:

Din nume îmi dau seama că eşti fată. În prima zi de liceu nu te sfătuiesc să te îmbraci aşa încât să atragi toate privirile. Nici prea dezbrăcată dar nici prea îmbrăcată. E de preferat să ai o ţinută decentă ţi să te simţi tu bine! Nu contează cum te îmbraci, ci cum porţi hainele! Plus că n-are rost să te concentrezi prea mult la îmbrăcăminte...
Baftă la liceu!

| Janetthe a răspuns:

Elegant! de scoala laughing

| vioviovio13 a răspuns:

Daca nu ai uniforma speciala atunci ar merge ceva elegant, dupa preferinta.

| Bianca_Andreea_1997_N0MK explică:

Dati-mi niste poze sau linkul-ri de la niste imbracaminte pentru prima zi. Funda happy

| FrumosulRabastal a răspuns:

Cu o frumoasa costumatie din dantela egipteana de culoare vie cum ar fi violet aprins sau roz intunecat.Niste pantofi fini, eleganti poate chiar cu toc, ca sa accentueze barbatia feminitatii tale.