| mIss G a întrebat:

Cu ce as putea sa port (bluza, tricou, maiou) o fusta maxi din jerse de culore gri?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Un top simplu, maieu/tricou alb sau gri. De asemenea, poţi purta şi o bluză cu imprimeu floral, iar ca accesorii: cercei în formă de pană/ lănţişor. La fustele maxi nu se potrivesc tocurile înalte. Recomand nişte săndăluţe cu tocul foarte mic sau deloc.

1 răspuns:
| UKlover a răspuns:

Cu un maiou simplu negru sau verde, un lantic lung(poti incerca ceva vintage) si sandale romane tip gladiator.