| L0ve a întrebat:

Cu ce as putea sa port geaca asta: http://imgur.com/FXizB?
a mea e roz si putin mai stramta
funda:X

Răspuns Câştigător
| BonneLess a răspuns:

Colanti turcoaz, tenesi roz si un tricou alb. Poti lua si o gentuta alb.

5 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Un tricou alb, fără imprimeuri, că nu cred că vrei să arăţi precum o sorcovă, şi nişte jeanşi simpluţi, chiar şi unii cu talie înaltă dacă găseşti.
... în fine.Nu ştiu care-i stilul tău.

| Lindaaa a răspuns:

Cu un tricou alb cu imprimeuri si niste pantsloni in culoarea crem albi
sau un trocou galben crem cu imprmeuri
funda?

| kary5445 a răspuns:

Cu ceva blugi super; x Acuma au aparut genul de blugi colorati.Ar sta suuuperr fain.Si ceva bluza sau colanti! Bafta. Funda?; x

| BiiiaBiii a răspuns:

Pentru ca geaca are deja o culoare stridenta ar merge niste blugi stramti negri sau gri cu un tricou cu imprimeuri si niste tenesi super.