| Babushka a întrebat:

Cu ce asi putea sa ma imbrac la Balul Bobocilor avand in vedere ca e in decembriestraight face? multumesc:*

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Regina Zapezilor?big grin

| cristiniqzapa a răspuns:

Daca este in Decembrie, incearca ceva stil Craciunitawinking
Invarte-te foarte mult intre combinatiile rosu si alb
zbyehappy

| Gregory a răspuns:

Buna! Cat mai lejer posibil, fiindca o sa fie o seara plina de miscare. Depinde totusi si cum va fi vremea. Nu-ti face prea multe planuri, pentru ca in final vei gasi tu o solutie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut zi-ne ce ai prin garderoba si asa o sa gasim o solutie impreuna :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara. Balul este intr-o incinta(nu o sa stati in strada). Rochita este definitia feminitatii. Avand in vedere ca este invazie de negru, ai putea incerca o alta culoare, una a tineretii. As indrazni sa recomand si un model tineresc pentru ca este o varsta pe care nu o mai intalniti; cu siguranta te vei deosebi de celelalte(si nu le spune cu ce imbraci...asa vor fi de curioase...). Fiicele unor prietene mi-au imbratisat ideea si au fost foarte apreciate(de fapt... au spus ca au fost foarte tari). Bafta!