| Laura_Georgiana_2000 a întrebat:

in ce as putea sa ma imbrac la balul bobocilor?(fata)

Răspuns Câştigător
| fpr139 a răspuns:

Nu cred că ar trebui neapărat să respecţi un stil vestimentar. Dar dacă doreşti un sfat, ai putea purta o rochiţă, de lungime medie. nici prea scurtă, pentru a nu fi vulgară. nici prea lungă, să te strige 'maică'.
Puţin înfoiată, asortând eventual cu un coc cu bucle. Mi s-a părut în totdeauna adorabilhappy
Dar ai putea pe asemenea să tragi o pereche de blugi pe tine, un tricou casual, şi ar fi pe asemenea. Constă în părerea pe care alegi să o dai. recomandat ar fi să nu faci aparenţele să înşele.
Iar ideea e să nu te supraîncarci, atât cu ornamente. cât şi cu presiune, şi să te relaxezi, bucurându-te de seară.
Sper de asemenea că te-ai înscris la Miss. Ţi-am văzut poza, şi te-ai potrivi. happy Îţi urez baftă. dacă nu la a câştiga, măcar la a te distra. >big grin