| maddy a întrebat:

Cu ce culori se asorteaza bleu?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Il poti asorta cu ceva negru, bleumarin, maro, roz...

7 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Daca te referi la bleul acela deschis, daca este o camasa, iti recomand un pantalon drept sau o fusta indigo, sau un albastru foarte inchis. Bleu este o culoare foarte greu de asortat, pretentioasa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Albastru, negru, gri, indigo

| bubu_7778 a răspuns:

Bleu se asorteaza foarte bine cu bleumarin, roz deschis, gri, negru, alb.Este o nuanta cam pretentioasa.

| leluc a răspuns:

Gri, indigo, negru, bej, roz prafuit, alte nuante de albastru

| Adorable3 a răspuns:

Alb. gri...roz.negru.bleumarin.smugsmug

| powergirl a răspuns:

Roz arata destul de bine alta nu mai stiu sper sa iti foloseasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea id meu este ioanrey