| Katy_8817 a întrebat:

Cu ce merge bine asortata o fusta de piele neagra? funditabig grin

Răspuns Câştigător
| palraluca a răspuns:

U un tricou negru cu bretele sau cu o maleta neagra si peste ea un boleroo negru sau grii sau gir cu o vestuta neagra de scoala

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Cu un tricou gri sau negru peste care suprapui o camasa in carouri cu tonuri mai vii iar la mana iti pui o bratara de piele de genul http://www.crownfashion.ro/......%83-619660 sau http://www.crownfashion.ro/......nte-934996

| CrinaS a răspuns:

Hmm o camasa pe rosu ( nu rosu strident) mai spre visiniu + pantofi negri cu toc

| urgentr a răspuns:

Cu o camasa preferabil alba

| urgentr a răspuns:

Cu o camasa preferabil alba, sosete albe si papuci negri si o cordeluta sau o geanta ori alba ori neagra ori alba cu dungi negre etc.

| anadragutza a răspuns:

Mereg asortat cu un tricou rosu sau o bluza cu maneca lunga culoare rosie si cu o jaceta de blugi neagra or albastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou alb cu o fundita neagra aplicata.