| lolyrock a întrebat:

Hei, am nevoie de un sfat! M-am gandit ca in prima zi de scoala sa ma imbrac asa: geaca de piele neagra, un maieu negru, o fusta colorata si tenis, ce ziceti ar merge?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Este ok. Geaca de piele poate fi combinata cu multe tipuri de fuste, mai ales ca este neagra la fel ca si maieul. Ai nevoie de o pata de culoare.

2 răspunsuri:
| Rox1234 a răspuns:

Buna! uite eu iti dau sfatul meu, pana la geaca si la maiou sunt de acordwinking de ce fusta sa fie colorata? ei bine, daca vrei tu asa fusta ta ai grija sa fie intr-o nunta care macar sa bata in negru nu chiar in 1000 de culori, o sa fii ceva gen *ori sadica ori colorata* si toata lumea o sa fie confuza, asa si in materie de tenesi ar merge daca are macar culorile fustei sau negru alb chestii ce se potrivesc cu nuanta asta, stii tu sa fii asortata xD mult noroc! happy

| lolyrock explică (pentru Rox1234):

Tenisi sunt in culorile fustei :*